Depilacja laserowa

Laser LightSheer DUET to najmocniejsze, najnowocześniejsze i najskuteczniejsze urządzenie depilacyjne na rynku światowym.
- Laser został wyprodukowany i zakupiony w USA.


- Jest jedynym laserem wyposażonym w dwie głowice co pozwala na skrócenie czasu zabiegu prawie czterokrotnie, np. nogi plus bikini wcześniej zajmowały około 3,5 godz. obecnie około 1 godz.


- Najmocniejszy system depilacyjny co pozwala na zmniejszenie liczby zabiegów: 3 zabiegi podstawowe i czwarty uzupełniający (wcześniej było to około 5-6 zabiegów). - Laser jest bardzo skuteczny i dzieki systemowi zasysanie jednej końcówki prawie bezbolesny.


- Metoda polega na uszkodzeniu mieszka włosowego poprzez absorbcję melaniny, czyli barwnika znajdujący się we włosie. Wszystkie włosy nie rosną równocześnie. Sa trzy fazy wzrostu włosa. Z tego względu zabiegi muszą być powtarzane aby usunąć prawie wszystkie włosy. W większości przypadków po czterech zabiegach następuje bardzo znacząca redukcja owłosienia (ok. 80% osób potrzebuje między 4 a 6 zabiegów- zależnie od części ciała, rodzaju włosa, predyspozycji genetycznych, wieku itp.). Przy pierwszym zabiegu zostaje usunięte ok. 30% włosów, kazdy zabieg to od 20-30% usunietych wlosow, po serii zabiegów ok. 80%-99% (przy ciemnych włosach). Pozostały procent to włosy jaśniejsze, delikatniejsze, niewidoczne.


- Badania przeprowadzone w USA jednogłośnie wskazują, że laser Light Sheer jest najbardziej skutecznym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania owłosienia.


- Wszystkie inne metody usuwania włosów, takie jak golenie, różne sposoby ich wyrywania i chemiczne depilatory, pozwalają na uzyskanie zadowalających efektów, które utrzymują się jedynie przez kilka dni lub tygodni


Skorzystaj już dziś!

ŚREDNI CZAS WYBRANYCH ZABIEGÓW DEPILACJI LASEREM:


- pachy: 5-10 minut
- bikini: 5-10 minut
- ramiona: 10-15 minut
- plecy: 15-20 minut
- klatka piersiowa: 15-20 minut
- całe nogi: 20-25 minut

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:


3-4 tygodni przed zabiegiem nie wolno golić włosów: pęsetą, woskiem, depilatorem mechanicznym, pastą cukrowa, jedyną forma usuwania włosów powinna być maszynka jednorazowa - po to, zeby nie uszkodzićć mieszka włosowego i macierzy włosa. Skóra gładko ogolona maszynką tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1x1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu. Skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani żadnym dezodorantem. Prosimy nie wykonywać kwasów owocowych i peelingu 2 tygodnie przed zabiegiem oraz w dniu zabiegu oraz nie stosować 1 tydzień przed zabiegiem kremów z dodatkiem kwasów.

Prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań

Prosimy 3 tygodni przed zabiegiem nie opalać skóry na solarium i nie stosować w domu kremów samoopalającychPRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU USUWANIA OWŁOSIENIA:
- ciąża
- choroby nowotworowe
- niektóre terapie hormonalne (hormony światło uczulające)
- opryszczka aktywna
- infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
- skłonności do bliznowców i przebarwień
- bielactwo
- łuszczyca
- pozostałe
Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe, np. mocna opalenizna, stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło uczulającymi. Ważnym elementem terapii jest krótki wywiad z klientem, który ma na celu odpowiednie przygotowanie do zabiegu, dlatego przed ustaleniem daty prosimy o kontakt z naszym personelem. Zapewniamy, że osoby które wykonują zabiegi laserem diodowym zdobyły doświadczenie praktyczne a ich wiedza poparta jest odpowiednimi certyfikatami.


Powrót do poprzedniej strony