Makijaż Permanentny Long-Time-Liner®

Makijaż Permanentny Long-Time-Liner® Conture® Make-up to uznawana za najbardziej precyzyjną i bezpieczną metodę zapewniająca długotrwały, naturalny i harmonijny wygląd. To również gwarancja satysfakcji z bycia piękną o każdej porze dnia i nocy oraz niesamowity komfort na co dzień.
Urządzenie Long-Time-Liner® rozwijane i udoskonalane przez ponad 20 lat bazuje na najnowszych odkryciach w nauce i technologii. Jego najnowsza wersja została pierwszy raz przedstawiona na targach Beauty Forum w Monachium w październiku 2009 roku. Posiada certyfikat urządzenia spełniającego wymogi dyrektywy o produktach medycznych. Innowacyjność firmy Long-Time-Liner® zyskała przychylność użytkowników, w związku z czym firma otrzymała wiele prestiżowych nagród. Ostatnimi były: Beauty Forum Award w roku 2008 - 1 miejsce w dziedzinie makijażu permanentnego, Reader's Choice Award 2009/10 oraz Beauty Award 2010/2011 za najlepsze urządzenie do makijażu permanentnego.


Należy również podkreślić, że w porównaniu do innych tego typu rządzeń aparat posiada unikalną technologię zapewniającą maksymalną precyzję przy jednoczesnym poczucie komfortu podczas zabiegów.


Makijaż permanentny - opis

Historia makijażu permanentnego sięga aż starożytnych Chin, ponieważ to właśnie Azjaci najczęściej nie posiadają owłosienia ciała i twarzy. Brakuje im często brwi, rzęs i bród, więc aby usunąć ten mankament odrysowali sobie brwi i rysowali kreski na powiekach, aby zamarkować rzęsy. Latami udoskonalali metody swojej pracy, które wybiórczo stosują do dzisiaj.


Makijaż Long-Time-Liner®Conture®Make-up utrzymuje się przez okres od trzech do pięciu lat w zależności od indywidualnej szybkości regeneracji naskórka u klientki, rocznie schodzi około 20 - 30% intensywności. Makijaż Conture®Make-up można poprawiać, odświeżać, zastępować innymi kolorami lub pozostawić do momentu całkowitego rozjaśnienia. Pigmentacji dokonuje się po wcześniejszym ustaleniu koloru pigmentu, odpowiednim nadaniu idealnego kształtu wg kanonów wizażu, kolorytu skóry i oczekiwań klientki.


Jest to również bardzo bezpieczna metoda, gdyż pigmenty są testowane pod względem reakcji alergicznych, odkażone, nieorganiczne, pochodzenia mineralnego.


W ramach Long-Time-Liner® Conture® Make-up wykonujemy:
- makijaż permanentny ust
- makijaż permanentny brwi
- makijaż permanentny kresek na dolnej i górnej powiece


Makijaż permanentny ust
Nadając idealny obrys ust likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt, powiększając lub pomniejszając. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem. Możecie zapomnieć o porannym malowaniu ust i uzupełnianiu pomadki w ciągu dnia. Ten makijaż będzie wyglądał cały czas tak samo, po wyjściu z basenu lub zjedzeniu kolacji czy pocałunkach. Zawsze równe i w idealnym odcieniu, takie usta chce mieć każda kobieta.

Można wykonać makijaż ust na trzy sposoby:
- wypełnienie ust kolorem - namalowanie konturu oraz zamalowanie tym samym kolorem ust co sprawia wrażenie że są one pomalowane szminką
- kontur z zacienieniem - namalowanie konturu z delikatnym zacieniowaniem przy konturze
- kontur - namalowanie samego konturu ust.

Lip Light - dodatkowe rozświetlenie ponad górną wargą powiększy optycznie zbyt płaskie usta. Bardzo efektownie uwydatnia wargi i nadaje trójwymiarowy wygląd. Lip light nie jest pogrubieniem konturu, lecz techniką opracowaną przez wizażystów Long-Time-Liner, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom i satysfakcję klientów.

Makijaż permanentny brwi
Brwi stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Perfekcyjnie dobrany kształt brwi za pomocą makijażu Conture make-up podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje perfekcyjny łuk każdego dnia.

Makijaż permanentny kresek na dolnej i górnej powiece
Makijaż permanentny oczu sprawia, że rzęsy wydają się grubsze, a oczy bardziej podkreślone. Kreska górna optycznie pogrubia rzęsy oraz nadaje kształt natomiast dzięki dolnej kreseczce możemy uzyskać delikatne zacienienie oraz powiększenie oka. Czy masz dosyć ciągłego poprawiania i rysownia kresek na powiekach? Kredka się rozmazuje, a liner spływa? Kreska na jednym oku jest inna, niż na drugim? Rozwiązaniem tego problemu jest Conture®Make-up, który pozwoli cieszyć się idealnym makijażem nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach.
Dodatkowo oferujemy Pogrubienie kresek, które jest są podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu, silniej podkreślają oko. Polecamy Paniom, które preferują bardziej intensywny makijaż na powiekach.

INFORMACJE O ZABIEGU

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie leków sterydowych.

Przez 3 dni przed zabiegiem należy obowiązkowo, 2 razy dziennie przyjmować tabletki HEVIRAN 800. Lek ten jest preparatem przeciwwirusowym, który chroni przed wystąpieniem opryszczki. Lek przyjmujemy po konsultacji z lekarzem. Aktywna opryszczka uniemożliwia nam wykonanie makijażu trwałego. Jeżeli zatem masz ten problem, zabieg powinnaś wykonywać po 2 tygodniach od całkowitego jej zagojenia. Przed zabiegiem należy poinformować linergistkę o wszelkich wykonanych wypełnieniach czy ostrzykiwaniach ust. Jeżeli są planowane, lepiej wykonać je po makijażu trwałym. Ważne jest, aby usta przed zabiegiem były odpowiednio nawilżone i wygładzone. Spierzchnięte i spękane słabiej przyjmują pigment.

Ze względu na płytką pigmentację do trzeciej warstwy naskórka nie dochodzi podczas pigmentacji do krwawienia, jednak przebiegają tutaj drobne zakończenia nerwowe. Klientki mogą odczuwać pewien dyskomfort, w zależności od indywidualnego progu bólu. Większość klientek odczuwa delikatne drapanie, często ledwie odczuwalne. Przed zabiegiem i w trakcie na skórę nakłada się dezynfektant z dodatkowym działaniem znieczulającym, co skutecznie zapewnia ulgę od nieprzyjemnych odczuć.

Średni czas trwania zabiegu:
- konsultacja z nową klientką, rysunek wstępny i zabieg jednej partii: od 1 - 2 godzin
- poprawki u nowej klientki: od 1 - 1,5godz
- odświeżenie makijażu między rokiem do półtora roku: 1 godzina

Bezpośrednio po zabiegu barwa ust jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu bardzo delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4-7 dni zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany.

Przez 3 dni po zabiegu obowiązkowo należy przyjmować 2 razy dziennie tabletki HEVIRAN 800. Miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować szczególnie delikatnie. Nie wolno moczyć, trzeć, dotykać skóry w miejscu pigmentacji. Skóra poddawana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę.Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Usta trzeba nawilżać kilka razy dziennie smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą specjalnego kremu z witaminą E LTL wzmacniającego ochronę skóry. Po zagojeniu nie powinno się dopuszczać do wysuszania oraz mocnego opalania pigmentowanej skóry. Należy również unikać agresywnych peelingów w miejscu makijażu trwałego.
Powyższe zasady pomogą uzyskać najlepszy efekt oraz uchronią od wystąpienia odbarwienia.

Powrót do poprzedniej strony