Zabiegi na twarz

Eleganckie zaproszenie upominkowe na zabiegi do salonu kosmetycznego to z pewnością oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Doskonałe rozwiązanie jeśli nie masz pomysłu np. z okazji Dnia Matki, urodzin, imienin, możesz wybrać spośród dowolnych zabiegów z bogatej oferty lub zdeklarować jakąś kwotę i zostawić decyzję osobie obdarowanej.
Zasady rezerwacji Podarunków Piękności- Prezentów

PREZENTY - Regulamin Programu

Zakup prezentu odbywa się w następujący sposób:

1. Klient otrzymuje możliwość wyboru oferowanych Prezentów Kwotowych i Prezentów Pakietowych, które to przedstawione są na stronie spakosmetyczka w zakładce Podarunek piękności.
2. Po wyborze rodzaju Prezentu Klient przechodzi do kolejnego kroku - formularza, w którym wypełnia swoje dane osobowe i dane osoby obdarowanej (osób obdarowanych) i podaje adres, na który ma zostać wysłany Prezent oraz wybiera sposób wysyłki Prezentu
3. Po wpisaniu tych informacji Klient może dokonać wpłaty całości kwoty za Prezent poprzez jeden z wybranych sposobów:

- osobiście w salonie
- Płatności elektronicznym przelewem bankowym
- standardowym przelewem bankowym

(*Transakcje kartą kredytową i e-przelewem są realizowane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.*)

- 3a. Przy wybraniu jednej z pierwszych dwóch opcji Klient przekierowany na stronę umożliwiającą wpłatę 100% Kwoty poprzez System Obsługi płatności Dotpay. Autoryzacja danych następuje przez połączenie się z systemem Dotpay za pomocą szyfrowanego 128 bitowego protokołu. Po przyjęciu wpłaty przez System Dotpay Klient zostaje powiadomiony emailem o potwierdzeniu wpłaty i dokonaniu Zakupu - E-mail zawierał będzie: dane Osoby Zamawiającej i Osoby Obdarowanej, opis oferty, całkowitą cenę Prezentu

- 3b. W przypadku wyboru przez Klienta trzeciej opcji ( zapłać standardowym przelewem bankowym ) - Klient otrzymuje emailem potwierdzenie wstępnego zakupu Prezentu, który będzie Potwierdzony PO wpłacie całości kwoty, którą to można wpłacić standardowym przelewem bankowym lub systemem online. Rezerwacja utrzymana jest jako Wstępna przez 48 h od momentu dokonania rezerwacji i może być anulowana jeśli w tym czasie nie wpłynie kwota za zakup Prezentu. Po wpłacie Klient otrzyma emaila potwierdzającego Zakup Prezentu

4. Po odnotowaniu wpłaty całości kwoty za Prezent na podany w formularzu adres salon wyśle zaproszenie (Prezent), które jest ważne do wykorzystania przez określony na regulaminie okres realizacji od daty zakupu. Osoba obdarowana skontaktuje się z salonem w celu ustalenia daty wykorzystania Prezentu.

5. Osoba Zamawiająca otrzyma potwierdzenie wpłaty za Prezent.

6. Kwota Vouchera nie może zostać zamieniona na gotówkę, zarówno w całości, jak i częściowo.

7. Okres ważności Prezentu nie może zostać przedłużony, a niewykorzystanie Vouchera przez Obdarowanego nie może stanowić podstawy do żadnych roszczeń wobec Salonu

8. Salon nie odpowiada za zgubione lub zniszczone Prezenty

9.Czas realizacji zamówienia –Prezentu do 5 dni roboczych od wpłaty na konto.

10.Prezent jest wystawiony z terminem ważności- 3 miesiące

II. Anulacja Vouchera

1. W przypadku braku możliwości skorzystania z Prezentu w określonym przez regulamin terminie Osoba Obdarowana może przekazać Prezent do wykorzystania innej osobie zachowując termin realizacji Prezent określony przy jego zakupie. Można tego dokonać tylko po uprzednim kontakcie z recepcjąSalonu i po uzyskaniu e-mailowego potwierdzenia z recepcji.

III. Ustalenia Końcowe

1. Klient jest odpowiedzialny za prawidłowe wypełnienie danych w formularzu rezerwacyjnym.Salon nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza danych przez Klienta.

2. Za prawidłową obsługę pobrania kwot rezerwacyjnych odpowiedzialny jest system płatności elektronicznych Dotpay.pl

3.Salon oraz firma obsługująca serwis rezerwacji online nie ponosi odpowiedzialności za niedostępność systemu wynikłych nie z ich winy i innych czynników niezależnych.

IV. Dane Osobowe

W trakcie dokonywania Rezerwacji Prezentu przezSalon Rezerwujący wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych serwisu. Dane te będą wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia przeprowadzenia pełnego procesu Rezerwacji oraz celów marketingowych zgodnie z przepisami umowy z dnia 28.09.1997 o ochronie danych osobowych.

V. Akceptacja Regulaminu

Zaznaczenie opcji Zapoznałem się z Regulaminem oznacza, iż Klient rozumie i wyraża zgodę na warunki w niej umieszczone. Brak akceptacji Regulaminu spowoduje brak możliwości Rezerwacji.