Zabiegi na twarz


Zabiegi z płatem kolagenowym

Płaty kolagenowe wysokiej, jakości otrzymywane na drodze procesu kriogenicznego, czyli suszenia i oczyszczania w bardzo niskich temperaturach, bez wykorzystania substancji chemicznie sieciujących kolagen. Odwzorowują one zachowanie ludzkiego kolagenu, tak ważne dla utrzymania skóry w idealnej kondycji.

Dzięki temu zwilżony płat kolagenowy staje się biologicznym magnezem wilgoci, wpływając na znaczne ujędrnienie i uelastycznienie skóry, a przy wykorzystaniu specjalnie stworzonych aktywatorów idealnym narzędziem w walce ze starzeniem się skóry i jej problemami. Specjalnie przygotowany kształt płatu ułatwia jego nakładanie w całości.

Zabieg Może być stosowany tylko np. na okolicę oczu lub szyi lub na cała twarz.

Ze względu na swoje wszechstronne działanie zabieg ten polecany jest dla każdego typu skóry w celu poprawy nawilżenia, wygładzenia, redukcji podrażnienia i zaczerwienienia skóry, a także jako zabieg liftingujący.
Działanie zabiegu z płatem kolagenowym jest natychmiast zauważalne. Jego zdolności nawilżające są ogromne. Badania kliniczne dowodzą, iż w ciągu bardzo krótkiego czasu stopień nawilżenia skóry wzrasta aż o 50%. Regularne stosowanie prowadzi do długotrwałych efektów redukcji zmarszczek, wyraźnej poprawy napięcia skóry, rozjaśnienia i wygładzenia powierzchni skóry. W zależności od indywidualnych potrzeb skóry stosuje się płaty kolagenowe, czysty 100% kolagen, wzbogacone w substancje aktywne takie jak: witamina C, kawior, wyciąg z czerwonego wina, aloes.

EFEKTY ZABIEGU

• maksymalne nawilżenie skóry – 35 krotny wzrost wiązania wody w naskórku
• szybki efekt wygładzenia zmarszczek
• natychmiastowy efekt zrelaksowanej i promiennej twarzy
• powiększenie konturów i owalu twarzy


Wszystkie zabiegi