Zabiegi na twarz


Zabieg złuszczania kwasami owocowymi

Wskazania
Wybierz zabieg jeśli Twoja skóra jest wymagająca, słabo reaguje na stosowane kosmetyki, pojawiają się na niej zmarszczki, traci prawidłowe napięcie, jest szara i zmęczona, ma nierównomierny koloryt, drobne blizny i przebarwienia a Ty oczekujesz szybkich efektów poprawy jej kondycji.

ZABIEGI Z KWASAMI OWOCOWYMI MOŻNA WYKONYWAC TYLKO W OKRESIE WIOSNY I JESIENI,WYJĄTKIEM JEST KWAS MIGDAŁOWY.

KORZYŚCI:
• skóra odświeżona i rozświetlona, • wyrównany koloryt skóry, • wyraźnie odczuwalny wzrost poziomu nawilżenia, • wygładzenie zmarszczek i poprawa owalu twarzy.

POLECAMY:
• najlepsze efekty uzyskasz wykonując serię 4-6 zabiegów,
• zabieg polecany w każdym wieku, w okresie wiosny i jesieni.

Zabieg można połączyć z kawitacją lub maseczką algową.

W CELU ZWIEKSZENIA EFEKTÓW MOŻNA W TRAKCIE I PO ZAKOŃCZENIU STOSOWAĆ KREMY Z DODATKIEM KWASU DOBRANEGO DO PROBLEMU SKÓRY

Kwasy owocowe stymulują skórę do odnowy komórkowej, pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, regulują skóry tłuste i trądzikowe, nawilżają cery suche i zwiększają napięcie u cer zwiotczałych oraz rozjaśniają przebarwienia.

W naszym gabinecie wykonujemy zabiegi eksfoliacji w oparciu o kwasy ;pirogronowy, kojowy, migdałowy, azelainowy, ferulowy w połączeniu z wit C, szikimowy w połaczeniu z retinolem lub kw.hialurynowym, mlekowy, fitowy, migdałowy.

Zabieg kwas owocowy z maska kremową - cena 80 zł
Zabieg kwas owocowy z maską algową - cena 130 zł
Zabieg głębokiego złuszczenia - cena 150 zł
Tylko po zabiegu głębokiego złuszczania skóra się łuszczy.
Zabiegi dobierane są do rodzaju i problemu cery.


Wszystkie zabiegi