Zabiegi na ciało


Elektrostymulacja

Zabieg elektrostymulacji proponujemy dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Szczególnie osoby które nie posiadają dużo wolnego czasu, lubiące relaks, nie lubiące wysiłku. Osoby aktywnie fizycznie również znajdą dla siebie zabieg na polepszenie jakości i kształtu swojej sylwetki. Elektrostymulację polecamy również osobą które walczą z nadwagą oraz otyłością. Pomagają również osobą które są po urazach i porażeniach.

Elektrostymulacja - to zabieg, polegający na stymulacji pracy mięśni za pomocą prądu przepływającego przez elektro-stymulatory umieszczone w odpowiednich punktach na ciele co w efekcie rozbija tkankę tłuszczową poprawiając jędrność mięśni i elastyczność skóry.

W trakcie trwania elektrostymulacji dochodzi do przyśpieszenia przemiany materii oraz poprawy krążenia krwi. Natomiast mięśnie poddawane są rytmicznym skórczom zupełnie takim jakie odczuwane są podczas męczących ćwiczeń na siłowni. Jest to kuracja wyszczuplająco-modelująca, którą głównie stosuje się na brzuch, boczki, uda, ramiona oraz pośladki. Skutecznie likwiduje celulit.

Zalety elektrostymulacji:
- wzmacnia, napręża i ujędrnia mięsnie nadając im większą elastyczność
- poprawia estetykę wyglądu skóry oraz budowę sylwetki ciała
- zmniejsza objętość ciała (talia, brzuch, uda)
- likwiduje cellulit
- przyśpiesza rozkład, spalanie tłuszczu oraz zapasy tkanki tłuszczowej
- zmniejsza obrzęki
- rozładowuje napięcie i łagodzi ból
- poprawia metabolizm oraz przepływ krwi i limfy

45 - minutowy zabieg elektrostymulacji odpowiada 2 godzinom intensywnych ćwiczeń fizycznych na siłowni. Podczas zabiegu nie nabawisz się żadnych kontuzji charakterystycznych dla ćwiczeń siłowych.


Elektrokoagulacja włókniaków

Wyglądają jak drobna kaszka lub miękkie kilkumilimetrowe guzki barwy skóry lub nieco ciemniejsze. Czasem są długie i nitkowate. Zwykle umiejscawiają się na tułowiu, powiekach i szyi, a także na dekolcie, pod piersiami, pachami i w pachwinach, czyli tam, gdzie skóra jest najbardziej narażona na otarcia. Ich obecność jest najczęściej uwarunkowana genetycznie, a wraz z wiekiem może pojawiać się ich coraz więcej. Na szczęście można z nimi skutecznie i bezpiecznie walczyć. Mowa o włókniakach miękkich, niegroźnych nowotworach tkanki łącznej.

Zabieg polega na działaniu prądem wysokiej częstotliwości na białka budujące tkanki, co prowadzi do podwyższenia jego temperatury. Białko ścina się, dzięki czemu tkanka łatwo może zostać usunięta. Podczas zabiegu nie narusza się ciągłości skóry, przez co rzadko dochodzi do powikłań: trwałych przebarwień i niewielkich blizn. Długość trwania zabiegu, w zależności rozległości zmiany, to od kilku do kilkudziesięciu minut. Często, szczególnie w przypadku większych włókniaków, stosowane jest znieczulenie miejscowe. Bezpośrednio po zabiegu elektrokoagulacji może wystąpić w tej okolicy obrzęk skóry, a także ból i zasinienie, ale te objawy jeszcze tego samego dnia ustępują. Nieco dłużej, kilka dni, utrzymywać się mogą drobne ranki, które trzeba regularnie przemywać wodą utlenioną. Choć jest to bardzo wygodny, nowoczesny i bezpieczny zabieg, są pewne schorzenia i stany będące przeciwwskazaniami do jego wykonania. Należą do nich: wszczepiony rozrusznik serca, zaburzenia krzepnięcia i krążenia krwi, cukrzyca, ciąża, a także skłonność skóry do bliznowacenia.


Parafango

PARAFANGO różni się od innych zabiegów pielęgnacji ciała sposobem nakładania preparatu.
Głównym składnikiem jest masa parafango składająca się z parafiny, mułu morskiego i alg.
PARAFANGO jest ciepłym zabiegiem - masa rozgrzewana jest w specjalnym podgrzewaczu, a później nakładana pędzlem na ciało. Pobudza metabolizm komórkowy, zwalcza cellulit, niweluje rozstępy, ujędrnia, nawilża i detoksykuje skórę, zmniejsza wypryski napina skórę. Ten nowy zabieg można stosować, w zależności od potrzeb, na różnych partiach ciała. Nałożenie PARAFANGO i owijanie(body wrapping) gwarantuje utratę zbędnych centymetrów. Proces owijania powoduje uniesienie pośladków, wygładza brzuch i ogólnie poprawia rzeźbę sylwetki. Owijanie PARAFANGO ma na celu utratę raczej centymetrów niż kilogramów, większość klientek czuje się jednak po zabiegu szczuplejsza, a ich skóra jest bardziej jędrna.

Stosowanie kremu-żelu złuszczającego, gwarantuje usunięcie martwych komórek skóry i powoduje, że PARAFANGO delikatnie złuszcza skórę, kiedy usuwa się owinięcie. Po zabiegu nie ma potrzeby mycia ciała, żeby usunąć resztki PARAFANGO, ponieważ usuwa się je bez problemu zdejmując owinięcie. Limony morskie, dodane do parafiny, głęboko nawilżają skórę i poprawiają jej napięcie. Zabieg stosuje się w celu przywrócenia ciału formy jak również w przypadku klientek, u których występują rozstępy. Te panie zauważają poprawę natychmiast po usunięciu kompresu -skóra staje się jędrniejsza.

PARAFANGO, powodują rozpad tłuszczów i stymulują eliminację płynów. Sprawdza się w każdym rodzaju cellulitu.

Preparaty linii PARAFANGO zawierają między innymi:
- muł morski z wybrzeża Francji
- algi
- elastynę
- kolagen
- kwasy AHA
- L-karnitynę
- liposomy kofeiny


Drenaż podciśnieniowy /bańka chińska/

Zabieg za pomocą aparatury, polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej specjalną głowicą kulkową [bańką chińską] działającą w podciśnieniu .Polecany dla osób z cellulitem, opuchlizną kończyn dolnych ,nadmierną tkanką tłuszczową. Może być wykonywany na całym ciele lub tylko w wybranej części np. brzuch, pośladki.

Wskazania do zabiegu
• utrata jędrności i elastyczności skóry
• wiotka, pozbawiona napięcia skóra
• różne formy cellulitu
• nadmierna tkanka tłuszczowa (brzuch, uda, pośladki, ramiona)
• pasywny tryb życia
• w trakcie diety redukcyjnej ,po porodzie

Działanie
• wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej
• poprawia i przywraca sprężystość skóry, ujędrnienia i uelastycznia skórę
• wspomaga stopniową redukcję cellulitu i zapobiega jego powstawaniu
• wyszczupla i modeluje sylwetkę (zmniejsza obwód partii ciała poddanej zabiegowi)
• pomaga podtrzymać efekty osiągnięte podczas zabiegów chirurgicznych
• intensywnie odżywia i nawilża ,poprawia strukturę skór

Zabieg można stosować na całe ciało lub wybrane jego partie, z wyłączeniem okolic biustu, zalecana ilość to seria 4-10 zabiegów dwa razy w tygodniu, natomiast dla podtrzymania efektu jeden zabieg w miesiącu.


Fale radiowe biopolarne - NOWOŚĆ

Zabieg jest bezinwazyjny, polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 45 stopni C, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt.

Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta. Działanie radiofrekwencji zostało również potwierdzone w przypadku usuwania miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej.

Efektem działania fali radiowych bipolarnych jest wyraźna redukcja zwiotczeń, podniesienie owalu twarzy, likwidacja tzw. chomiczków, kurzych łapek, opadających powiek i podbródka. Dzięki falom można zlikwidować także tzw. podwójny podbródek przez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w tym obszarze. Fale mają właściwości silnie liftingujące i odmładzające skórę. Tkanki są dotlenione i odżywione, a skóra ma wzmocnioną odporność na czynniki zewnętrzne. RF poprawia krążenie krwi i limfy, co ma pozytywny wpływ na wszystkie tkanki ciała.

Wskazania:
• lifting twarzy i szyi i dłoni
• poprawa owalu twarzy
• zmniejszenie cellulitu
• ujędrnienie skóry ramion, brzucha, pośladków i ud
• kształtowanie sylwetki po porodzie
• spalanie miejscowej tkanki tłuszczowej

Częstotliwość zabiegów na twarz: od 2 do 5 co 2 tygodnie, zabieg przypominający raz na 6 miesięcy.
Częstotliwość zabiegów na ciało: od 5 do 8 raz w tygodniu, zabieg przypominający raz na 3 miesiące.


Cennik zabiegów:

ELEKTROSTYMULACJA
1 strefa np. brzuch – 50zł
nogi+pośladki+brzuch - 70zł
całe ciało - 120zł

MASAZ PRÓŻNIOWY
nogi - 60 ZŁ
nogi+brzuch lub pośladki - 80zł
1 strefa np. pośladki - 50zł
plecy - 70zł
całe ciało - 140zł

PARAFANGO
brzuch lub pośladki - 50zł
nogi - 80 ZŁ
nogi+pośladki+brzuch - 100zł