Zabiegi na twarz


FALE RADIOWE BIOPOLARNE-NOWOŚĆ

Zabieg jest bezinwazyjny, polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych do temperatury 45 stopni C, co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt.

Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta. Działanie radiofrekwencji zostało również potwierdzone w przypadku usuwania miejscowego nagromadzenia tkanki tłuszczowej.

Efektem działania fali radiowych bipolarnych jest wyraźna redukcja zwiotczeń, podniesienie owalu twarzy, likwidacja tzw. chomiczków, kurzych łapek, opadających powiek i podbródka. Dzięki falom można zlikwidować także tzw. podwójny podbródek przez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w tym obszarze. Fale mają właściwości silnie liftingujące i odmładzające skórę. Tkanki są dotlenione i odżywione, a skóra ma wzmocnioną odporność na czynniki zewnętrzne. RF poprawia krążenie krwi i limfy, co ma pozytywny wpływ na wszystkie tkanki ciała.

Wskazania:
• lifting twarzy i szyi i dłoni
• poprawa owalu twarzy
• zmniejszenie cellulitu
• ujędrnienie skóry ramion, brzucha, pośladków i ud
• kształtowanie sylwetki po porodzie
• spalanie miejscowej tkanki tłuszczowej

Częstotliwość zabiegów na twarz: od 2 do 5 co 2 tygodnie, zabieg przypominający raz na 6 miesięcy.
Częstotliwość zabiegów na ciało: od 5 do 8 raz w tygodniu, zabieg przypominający raz na 3 miesiące.


Wszystkie zabiegi