Zabiegi na twarz


Zimne maski algowe

Plastyczne maski algowe przeznaczone są do różnych problemów skórnych, w naszej ofercie posiadamy 10 rodzajów masek algowych z różnymi dodatkami; np. witaminą C , witaminami A+E, minerałami, wyciągami roślinnymi/ aloes, rutyna, miłorząb ,ogórek, glinki, algi /, z kwasem hialurynowym , kolagenem ,komórkami macierzystymi. Zabieg algowy wzbogacony jest o peeling ,masaż i sonoforezę oraz serum dobranym do rodzaju problemu skórnego.

Zabieg poprzez schłodzenie pobudza skórę , po zabiegu cera jest zliftingowana, nawilżona ,napięta ,rozjaśniona i ujędrniona, w czasie zabiegu wszystkie składniki z maseczki i serum są doskonale wchłaniane przez skórę na skutek okluzji/zamknięcie dopływu powietrza do skóry/ wywołanej przez maskę.
Zabieg można wykonywać pojedynczo jako zabieg bankietowy, przed większym wyjściem lub w serii w celu lepszego nawilżenia ,odżywienia i ujędrnienia cery.
Maska algowa może być wykonana bez sonoforezy jako zabieg dla osób ,które nie mogą wykonywać zabiegów z prądem.

Zabieg można połączyć z kawitacją , mikrodermabrazją lub kwasami owocowymi .
Maski algowe polecane są również dla osób z rozszerzonymi naczynkami jako zabiegi wzmacniające naczynka i gimnastykujące ściany naczyń ,po zabiegach cera nie reaguje tak gwałtownie rumieniem na zmiany temperatury otoczenia jak i stany emocjonalne.


Wszystkie zabiegi